| Amplificationtype | EDFA (Erbium-Doped Fiber Amplifier) |
|---|---|
| Air Pressure | 70 KPa To 106 KPa |
| Channelspacing | 50 GHz, 100 GHz |
| Physicaldimensions | Standard 19-inch Rack Mount |
| Type | SDH PDH Equipment |
| Air Pressure | 70 KPa To 106 KPa |
|---|---|
| Networktopology | Point-to-point, Ring, Mesh |
| Supportedwavelengths | C-band, L-band |
| Channelspacing | 50 GHz, 100 GHz |
| Physicaldimensions | Standard 19-inch Rack Mount |
| Maximumcapacity | Up To 400 Gbps Per Wavelength |
|---|---|
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Physicaldimensions | Standard 19-inch Rack Mount |
| Protectionmechanism | 1+1, 1:1, Shared Protection |
| Managementprotocol | SNMP, NETCONF, TL1 |
| Air Pressure | 70 KPa To 106 KPa |
|---|---|
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Channelspacing | 50 GHz, 100 GHz |
| Port | HONGKONG Port & Shenzhen Port |
| Protectionmechanism | 1+1, 1:1, Shared Protection |
| Air Pressure | 70 KPa To 106 KPa |
|---|---|
| Type | SDH PDH Equipment |
| Supportedwavelengths | C-band, L-band |
| Networktopology | Point-to-point, Ring, Mesh |
| Number Name | ZXONE 8300 |
| Port | HONGKONG Port & Shenzhen Port |
|---|---|
| Amplificationtype | EDFA (Erbium-Doped Fiber Amplifier) |
| Type | SDH PDH Equipment |
| Protectionmechanism | 1+1, 1:1, Shared Protection |
| Channelspacing | 50 GHz, 100 GHz |
| Number Name | ZXONE 8300 |
|---|---|
| Protectionmechanism | 1+1, 1:1, Shared Protection |
| Power Supply | -48 V/-60 V DC |
| Physicaldimensions | Standard 19-inch Rack Mount |
| Channelspacing | 50 GHz, 100 GHz |
| Networktopology | Point-to-point, Ring, Mesh |
|---|---|
| Supportedwavelengths | C-band, L-band |
| Type | SDH PDH Equipment |
| Protectionmechanism | 1+1, 1:1, Shared Protection |
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
|---|---|
| Physicaldimensions | Standard 19-inch Rack Mount |
| Supportedwavelengths | C-band, L-band |
| Maximumcapacity | Up To 400 Gbps Per Wavelength |
| Amplificationtype | EDFA (Erbium-Doped Fiber Amplifier) |
| Physicaldimensions | Standard 19-inch Rack Mount |
|---|---|
| Networktopology | Point-to-point, Ring, Mesh |
| Protectionmechanism | 1+1, 1:1, Shared Protection |
| Supportedwavelengths | C-band, L-band |
| Port | HONGKONG Port & Shenzhen Port |