| Power Supply | -48 V/-60 V DC |
|---|---|
| Air Pressure | 70 KPa To 106 KPa |
| Managementprotocol | SNMP, NETCONF, TL1 |
| Maximumcapacity | Up To 400 Gbps Per Wavelength |
| Type | SDH PDH Equipment |
| Maximumcapacity | Up To 400 Gbps Per Wavelength |
|---|---|
| Managementprotocol | SNMP, NETCONF, TL1 |
| Protectionmechanism | 1+1, 1:1, Shared Protection |
| Compatibility | Compatible With Huawei And Third-party Optical Equipment |
| Power Supply | -48 V/-60 V DC |
| Protectionmechanism | 1+1, 1:1, Shared Protection |
|---|---|
| Type | SDH PDH Equipment |
| Number Name | ZXONE 8300 |
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Power Supply | -48 V/-60 V DC |
| Type | Transmission |
|---|---|
| OSN 1800 I Dimensions (mm) | 44 (H) X 442 (W) X 220 (D) |
| OSN 1800 II Dimensions (mm) | 88 (H) X 442 (W) X 220 (D) |
| OSN 1800 V Dimensions (mm) | 221 (H) X 442 (W) X 224 (D) |
| DWDM Wavelength | 80-ch (max) |
| TN16WSM9 | 9-port Wavelength Selective Switching Multiplexing Board |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| TN13WSM9 | 9-port Wavelength Selective Switching Multiplexing Board |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| TN12WSM9 | 9-port Wavelength Selective Switching Multiplexing Board |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| TN17WSD9 | 9-port Wavelength Selective Switching Demultiplexing Board |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| TN16WSD9 | 9-port Wavelength Selective Switching Demultiplexing Board |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| TN12WSD9 | 9-port Wavelength Selective Switching Demultiplexing Board |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |