| Product Name | Huawei TP482000B-N20C5 Power Syetem |
|---|---|
| Type | Network Central; Data Center Power System |
| Application | Data Center;Wireless Network Central Office; |
| Weight | ≤150kg(without Rectifier Modules) |
| Cooling Mode | Natural Cooling |
| Product Name | Huawei TP483000D Power Syetem |
|---|---|
| Type | Outdoor Power System |
| Application | Wireless Network Central Office, |
| Input Voltage | 260VAC~530VAC |
| Frequency | 45~66Hz, Rated 50Hz/60Hz |
| Product Series | Wireless |
|---|---|
| Product Status | Stock |
| Application | Wireless Network |
| Model | 02310LYX 02310PTJ |
| Packaging Details | Export carton package |
| Work Mode | 900M+1800M+2100M+2600MHz |
|---|---|
| Frequency Band | 800/900/1800/1900/2100MHz Etc. |
| Maximumdatarate | Up To 10 Gbps |
| System Capacity | 200Ah |
| Skype Id | Hongtelecom_ethan |
| Model | WD2MCRFU80A |
|---|---|
| Product Status | In Stock |
| Output Voltage | 42VDC~58VDC, Rated 53.5VDC |
| Frequency Band | 800/900/1800/1900/2100MHz Etc. |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 55°C |
| Maximumdatarate | Up To 10 Gbps |
|---|---|
| Part Number | 03054105 |
| Numberofspatialstreams | Up To 8 |
| System Capacity | 200Ah |
| Output Voltage | 42VDC~58VDC, Rated 53.5VDC |
| Part Number | 03054105 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 55°C |
| Skype Id | Hongtelecom_ethan |
| Maximumdatarate | Up To 10 Gbps |
| System Capacity | 200Ah |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Meshnetworkingsupport | Yes |
| Product Status | In Stock |
| Antennatype | MIMO Antennas |
| Model | WD2MCRFU80A |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 55°C |
| Meshnetworkingsupport | Yes |
| Supportedprotocols | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
| System Capacity | 200Ah |
| Antennatype | MIMO Antennas |
|---|---|
| Skype Id | Hongtelecom_ethan |
| Maximumdatarate | Up To 10 Gbps |
| Meshnetworkingsupport | Yes |
| Product Status | In Stock |