| Supportedprotocols | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
|---|---|
| Product Status | In Stock |
| Skype Id | Hongtelecom_ethan |
| Antennatype | MIMO Antennas |
| Model | WD2MCRFU80A |
| Work Mode | 900M+1800M+2100M+2600MHz |
|---|---|
| Antennatype | MIMO Antennas |
| Warranty | 1 Year |
| Part Number | 03054105 |
| Supportedprotocols | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
| Model | WD2MCRFU80A |
|---|---|
| Meshnetworkingsupport | Yes |
| Work Mode | 900M+1800M+2100M+2600MHz |
| Antennatype | MIMO Antennas |
| Product Status | In Stock |
| Skype Id | Hongtelecom_ethan |
|---|---|
| Antennatype | MIMO Antennas |
| Work Mode | 900M+1800M+2100M+2600MHz |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 55°C |
| Meshnetworkingsupport | Yes |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Part Number | 03054105 |
| System Capacity | 200Ah |
| Frequency Band | 800/900/1800/1900/2100MHz Etc. |
| Meshnetworkingsupport | Yes |
| Maximumdatarate | Up To 10 Gbps |
|---|---|
| Product Status | In Stock |
| Part Number | 03054105 |
| Meshnetworkingsupport | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Numberofspatialstreams | Up To 8 |
|---|---|
| Frequency Band | 800/900/1800/1900/2100MHz Etc. |
| Output Voltage | 42VDC~58VDC, Rated 53.5VDC |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 55°C |
| Skype Id | Hongtelecom_ethan |
| Work Mode | 900M+1800M+2100M+2600MHz |
|---|---|
| Meshnetworkingsupport | Yes |
| Maximumdatarate | Up To 10 Gbps |
| Numberofspatialstreams | Up To 8 |
| Model | WD2MCRFU80A |
| System Capacity | 200Ah |
|---|---|
| Supportedprotocols | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n |
| Maximumdatarate | Up To 10 Gbps |
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 55°C |
| Numberofspatialstreams | Up To 8 |
| Product Name | RRU3971 |
|---|---|
| Application | Telecommunication |
| Type | Wireless |
| Warranty | 1 Year |
| Port | Shenzhen |