| Operating Voltage | AC:90 V To 290 V HVDC: 190 V To 290 V |
|---|---|
| Forwardingrate | Up To Hundreds Of Mpps (million Packets Per Second) |
| Title | Gigabit Network Switch |
| Sensitivity | -30dBm |
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Downlink Ports | 48 X Ethernet 10/100/1,000 Ports |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Title | Gigabit Network Switch |
| Forwarding Rate | 15Mpps |
| Attributes | Hardware |
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
|---|---|
| Attributes | Hardware |
| Sensitivity | -30dBm |
| Poe | PoE+ |
| Downlink Ports | 48 X Ethernet 10/100/1,000 Ports |
| Attributes | Hardware |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Sensitivity | -30dBm |
| Operating Voltage | AC:90 V To 290 V HVDC: 190 V To 290 V |
| Forwardingrate | Up To Hundreds Of Mpps (million Packets Per Second) |
| Operating Voltage | AC:90 V To 290 V HVDC: 190 V To 290 V |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Sensitivity | -30dBm |
| Title | Gigabit Network Switch |
| Forwardingrate | Up To Hundreds Of Mpps (million Packets Per Second) |
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
|---|---|
| Poe | PoE+ |
| Sensitivity | -30dBm |
| Title | Gigabit Network Switch |
| Forwarding Rate | 15Mpps |
| Poe | PoE+ |
|---|---|
| Forwarding Rate | 15Mpps |
| Sensitivity | -30dBm |
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Title | Gigabit Network Switch |
| Poe | PoE+ |
|---|---|
| Memory | 512 MB |
| Attributes | Hardware |
| Forwardingrate | Up To Hundreds Of Mpps (million Packets Per Second) |
| Forwarding Rate | 15Mpps |
| With Modem Function | Yes |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Encryption Type | WPA2-PSK |
| Products Status | New, Stock |
| Type | Routers |
| With Modem Function | Yes |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Encryption Type | WPA2-PSK |
| Products Status | New, Stock |
| Type | Routers |