| Product Series | Huawei CE12800 |
|---|---|
| Product Status | Stock |
| Dimensions | 442mm X 620mm X 352.8mm (8U) |
| Description | Assembly Chassis,2*MPUA-S,2*SFUB-S,2*PHD-3000WA,2*CE-L48XS-EC,OS |
| Packaging Details | Export carton package |
| Product Series | Huawei CE12800 |
|---|---|
| Product Status | Stock |
| Dimensions | 800 Mm X 1,200 Mm X 2,000 Mm |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Products Status | Stock |
|---|---|
| Ports | ≥ 48 |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, Stackable, VLAN Support |
| Communication Mode | Full-Duplex |
| Downlink Ports | 48 X Ethernet 10/100/1,000 Ports |
|---|---|
| Operating Voltage | AC:90 V To 290 V HVDC: 190 V To 290 V |
| Forwardingrate | Up To Hundreds Of Mpps (million Packets Per Second) |
| Attributes | Hardware |
| Forwarding Rate | 15Mpps |
| Poe | PoE+ |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Memory | 512 MB |
| Forwarding Rate | 15Mpps |
| Title | Gigabit Network Switch |
| Title | Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Memory | 512 MB |
| Poe | PoE+ |
| Operating Voltage | AC:90 V To 290 V HVDC: 190 V To 290 V |
| Forwardingrate | Up To Hundreds Of Mpps (million Packets Per Second) |
|---|---|
| Sensitivity | -30dBm |
| Poe | PoE+ |
| Attributes | Hardware |
| Downlink Ports | 48 X Ethernet 10/100/1,000 Ports |
| Title | Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Downlink Ports | 48 X Ethernet 10/100/1,000 Ports |
| Forwardingrate | Up To Hundreds Of Mpps (million Packets Per Second) |
| Memory | 512 MB |
| Forwarding Rate | 15Mpps |
| Title | Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Sensitivity | -30dBm |
| Memory | 512 MB |
| Attributes | Hardware |
| Forwarding Rate | 15Mpps |
| Operating Voltage | AC:90 V To 290 V HVDC: 190 V To 290 V |
|---|---|
| Memory | 512 MB |
| Attributes | Hardware |
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Title | Gigabit Network Switch |