| Power Mode | DC Power |
|---|---|
| Cabinet | 19-inch Cabinet |
| Ac Power | 220V |
| Dc Power | -48/-60V( Support 1+1) |
| Odu Type | XMC-2 |
| Category | Telecommunications Equipment |
|---|---|
| Supports Evolution | 400G/1T |
| Working Temperature | -35℃~+55℃ |
| Frequency Bands | 26/28/32 GHz |
| Cabinet | 19-inch Cabinet |
| Odu Type | XMC-2 |
|---|---|
| Data Services | FE/GE/10GE LAN/100GE |
| Ac Power | 220V |
| Protocolsupport | IP, MPLS, TCP/IP, SIP, Etc. |
| Dc Input Voltage | -48V /-60V DC |
| Data Services | FE/GE/10GE LAN/100GE |
|---|---|
| Dc Input Voltage | -48V /-60V DC |
| Dc Power | -48/-60V( Support 1+1) |
| Weight | Varies By Specific Equipment |
| Ac Power | 220V |
| Item Code | TNF1SL4D |
|---|---|
| DC Power | -48V / -60V |
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| OSN 1800 II Size | 88*435*220mm |
| DC Power | -48V / -60V |
|---|---|
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| OSN 1800 II Size | 88*435*220mm |
| Heat Dissipation | Fan |
| DC Power | -48V / -60V |
|---|---|
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| OSN 1800 II Size | 88*435*220mm |
| Packaging Details | Export carton package |
| DC Power | -48V / -60V |
|---|---|
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| OSN 1800 II Size | 88*435*220mm |
| Packaging Details | Export carton package |
| Type | Transmission |
|---|---|
| Item Code | TNF1EX4002 |
| DC Power | -48V / -60V |
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| Item Code | TNF1EFS8 |
|---|---|
| DC Power | -48V / -60V |
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| OSN 1800 II Size | 88*435*220mm |