| Frequency Bands | 26/28/32 GHz |
|---|---|
| Dc Input Voltage | -48V /-60V DC |
| Odu Type | XMC-2 |
| Category | Telecommunications Equipment |
| Manufacturer | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Protocolsupport | IP, MPLS, TCP/IP, SIP, Etc. |
|---|---|
| Category | Telecommunications Equipment |
| Dc Input Voltage | -48V /-60V DC |
| Frequency Bands | 26/28/32 GHz |
| Manufacturer | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Weight | Varies By Specific Equipment |
|---|---|
| Frequency Bands | 26/28/32 GHz |
| Power Mode | DC Power |
| Warranty | Typically 1-3 Years Depending On Product |
| Data Services | FE/GE/10GE LAN/100GE |
| Dc Power | -48/-60V( Support 1+1) |
|---|---|
| Odu Type | XMC-2 |
| Cabinet | 19-inch Cabinet |
| Dc Input Voltage | -48V /-60V DC |
| Warranty | Typically 1-3 Years Depending On Product |
| Weight | Varies By Specific Equipment |
|---|---|
| Data Services | FE/GE/10GE LAN/100GE |
| Cabinet | 19-inch Cabinet |
| Manufacturer | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Warranty | Typically 1-3 Years Depending On Product |
| Odu Type | XMC-2 |
|---|---|
| Power Mode | DC Power |
| Protocolsupport | IP, MPLS, TCP/IP, SIP, Etc. |
| Weight | Varies By Specific Equipment |
| Supports Evolution | 400G/1T |
| Working Temperature | -35℃~+55℃ |
|---|---|
| Odu Type | XMC-2 |
| Manufacturer | Huawei Technologies Co., Ltd. |
| Data Services | FE/GE/10GE LAN/100GE |
| Ac Power | 220V |
| Odu Type | XMC-2 |
|---|---|
| Supports Evolution | 400G/1T |
| Cabinet | 19-inch Cabinet |
| Power Mode | DC Power |
| Ac Power | 220V |
| Manufacturer | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Protocolsupport | IP, MPLS, TCP/IP, SIP, Etc. |
| Cabinet | 19-inch Cabinet |
| Ac Power | 220V |
| Warranty | Typically 1-3 Years Depending On Product |
| Dc Power | -48/-60V( Support 1+1) |
|---|---|
| Cabinet | 19-inch Cabinet |
| Frequency Bands | 26/28/32 GHz |
| Working Temperature | -35℃~+55℃ |
| Weight | Varies By Specific Equipment |