| Model | TNF6TTA01 |
|---|---|
| OSN1800 V Dimension | 221(H)*442(W)*224(D)mm |
| Max CWDM | 8 Wave |
| Max DWDM | 40 Wave |
| AC Power | 110~220V |
| Type | Transmission |
|---|---|
| Item Code | TNF1EMR410 |
| DC Power | -48V / -60V |
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| Item Code | 8DG82531AA |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Board Code | TN11NS2T03 |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Model | TN12PTQX |
|---|---|
| OSN6800 Size | 497 X 295 X 400mm |
| Power Mode | DC Power |
| Line Rate | 2.5 Gbit/s, 10 Gbit/s, 40 Gbit/s |
| Data Services | FE/GE/10GE LAN/100GE |
| Model | TN12ELQX |
|---|---|
| OSN6800 Dimension | 497 X 295 X 400mm |
| Power Mode | DC Power |
| Line Rate | 2.5 Gbit/s, 10 Gbit/s, 40 Gbit/s |
| Packaging Details | Export carton package |
| Model Number | TN11DMR1 |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Model | TN16PIU |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Channel Spacing | 3.5/7/14/28/40/50/56MHz |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |
| Channel Spacing | 3.5/7/14/28/40/50/56MHz |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |