| Port | Shenzhen |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Port | Shenzhen |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Product Name | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Type | Wireless |
| Color | Black |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Product Name | Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Type | Wireless |
| Color | Black |
| Skype | Poppylee7 |
| Port | Shenzhen |
| Port | Shenzhen |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Application | For DBS3900 Outdoor Solution |
|---|---|
| Part Number | 33010007 |
| Model | Door Magnetic Switch |
| Port | Hongkong Or Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | BBU3900/BBU3910 |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Part Number | 03021HPJ |
| Network | LTE |
| Port | Hongkong |