| Packet Switching Capacity | 280 Gbit/s |
|---|---|
| Maxupstreamrate | 10 Gbps |
| Productname | Huawei Access Network |
| Output Current | 30A |
| Fiber Type | PSTN |
| Output Current | 30A |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Operation Temperature | 0-55℃ |
| Fiber Type | PSTN |
| Model | TNG2VA2 |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Maxdownstreamrate | 10 Gbps |
| Powersupply | AC/DC Power Options |
| Warranty | 1 Year |
| Maxupstreamrate | 10 Gbps |
| Maxupstreamrate | 10 Gbps |
|---|---|
| Operation Temperature | 0-55℃ |
| Control Board | 2*SCXM |
| Model | TNG2VA2 |
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Productname | Huawei Access Network |
|---|---|
| Operation Temperature | 0-55℃ |
| Humidity | 5%-95% |
| Maxupstreamrate | 10 Gbps |
| Powersupply | AC/DC Power Options |
| Control Board | 2*SCXM |
|---|---|
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Power Supply | -48VDC/-60VDC |
| Input Voltage | 220V |
| Operation Temperature | 0-55℃ |
| Packet Switching Capacity | 280 Gbit/s |
|---|---|
| Maxupstreamrate | 10 Gbps |
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Warranty | 1 Year |
| Fiber Type | PSTN |
| Control Board | 2*SCXM |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | TNG2VA2 |
| Humidity | 5%-95% |
| Maxupstreamrate | 10 Gbps |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Powersupply | AC/DC Power Options |
| Packet Switching Capacity | 280 Gbit/s |
| Productname | Huawei Access Network |
| Model | TNG2VA2 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Powersupply | AC/DC Power Options |
| Maxdownstreamrate | 10 Gbps |
| Fiber Type | PSTN |