| Application | FTTH FTTB FTTX FTTC Optical Network Access |
|---|---|
| Product Name | Huawei H801TOPA Board |
| Type | OLT TOPA Card For MA5600T |
| Name | H801TOPA Board |
| Packaging Details | Export carton package |
| Application | FTTH FTTB FTTX FTTC Optical Network Access |
|---|---|
| Product Name | Indoor Echolife ONT Huawei HG8120 ONU |
| Type | ONT ONU |
| Name | Huawei Echolife Hg8240 Wifi Terminal |
| Packaging Details | Export carton package |
| Input Voltage | 220V |
|---|---|
| Humidity | 5%-95% |
| Warranty | 1 Year |
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Control Board | 2*SCXM |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Operation Temperature | 0-55℃ |
| Output Current | 30A |
| Control Board | 2*SCXM |
| Model | TNG2VA2 |
| Power Supply | -48VDC/-60VDC |
|---|---|
| Control Board | 2*SCXM |
| Model | TNG2VA2 |
| Input Voltage | 220V |
| Output Current | 30A |
| Powersupply | AC/DC Power Options |
|---|---|
| Fiber Type | PSTN |
| Input Voltage | 220V |
| Model | TNG2VA2 |
| Productname | Huawei Access Network |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | -48VDC/-60VDC |
| Input Voltage | 220V |
| Powersupply | AC/DC Power Options |
| Output Current | 30A |
|---|---|
| Power Supply | -48VDC/-60VDC |
| Maxdownstreamrate | 10 Gbps |
| Fiber Type | PSTN |
| Packet Switching Capacity | 280 Gbit/s |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Operation Temperature | 0-55℃ |
| Warranty | 1 Year |
| Input Voltage | 220V |
| Control Board | 2*SCXM |
| Powersupply | AC/DC Power Options |
|---|---|
| Fiber Type | PSTN |
| Output Current | 30A |
| Tdm Capacity | 20-60Gbit/s |
| Input Voltage | 220V |