| Application | Wireless Networking Sites |
|---|---|
| Model | 2G 3G 4G RRU |
| Condition | 100% Original Brand |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 10.5~20.5 Kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Product Name | Installation Kit |
|---|---|
| Type | DBS3900 |
| Application | Telecom |
| Warranty | 1 Year |
| Skype | Poppylee7 |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Port | Shenzhen |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Ports | ≥ 48,24,6 |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Function | Stackable |
| Type | RRU |
|---|---|
| Number Name | ZXSDR R8984 M192026 |
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Type | Fiber Identifier |
|---|---|
| Number Name | ZXSDR R8881 |
| Products Status | Stock |
| Product Series | Wireless |
| Skype | Poppylee7 |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |