| Type | Fiber Identifier, BBU |
|---|---|
| Product Name | UTRP |
| Skype | Poppylee7 |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Type | Fiber Identifier, Bbu |
|---|---|
| Product Name | Cmpt |
| Skype | Poppylee7 |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Product Name | Ubbpe |
|---|---|
| Application | Telecommunication |
| Type | BBU |
| Skype | Poppylee7 |
| Port | Shenzhen |
| Product Name | UTRP |
|---|---|
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Port | Shenzhen |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Type | PLC Splitter, BBU |
|---|---|
| Product Name | Ubbpe |
| Application | Telecommunication |
| Skype | Poppylee7 |
| Port | Shenzhen |
| ODU Insertion Loss | < 10 DB |
|---|---|
| ODU Max. Difference | < 3 DB |
| ODU Channel Spacing | 100 GHz |
| ODU Optical Return Loss | > 40 DB |
| ODU Working Wavelength Range | 1529~1561 Nm |
| ODU Insertion Loss | < 10 DB |
|---|---|
| ODU Max. Difference | < 3 DB |
| ODU Channel Spacing | 100 GHz |
| ODU Optical Return Loss | > 40 DB |
| ODU Working Wavelength Range | 1529~1561 Nm |
| Cabinet Size | 2000/2200X600X300 Mm |
|---|---|
| Sub-rack Size | 308.4X440X291.8 Mm |
| Physical Slots | 19 |
| Service Slots | 12 |
| Power Supply | DC:-60V~-40V |