| Chipset | Original |
|---|---|
| Application | WCDMA Network |
| Product Series | Wireless |
| Product Status | Stock |
| New Part No. | 02319231 |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Product Name | Rru5909 |
|---|---|
| Application | Telecommunication |
| Type | Wireless |
| Warranty | 1 Year |
| Port | Shenzhen |
| Product Name | Huawei RRU |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Application | Telecommunication |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Product Name | Rru5909 |
|---|---|
| Application | Telecommunication |
| Type | Wireless |
| Warranty | 1 Year |
| Port | Shenzhen |
| Port | Shenzhen |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |