| Application | Wireless Networking Sites |
|---|---|
| Model | 2G 3G 4G RRU |
| Condition | 100% Original Brand |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 10.5~20.5 Kg |
| Application | Wireless Networking Sites |
|---|---|
| Model | RRU3256 |
| Condition | 100% Original Brand |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 10.5~20.5 Kg |
| Model | RRU3908 |
|---|---|
| Condition | 100% Original Brand |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 10.5~22.5 Kg |
| Storage Condition | Consultable |
| Port | Shenzhen |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Product Name | 3862 |
|---|---|
| Type | RRU |
| Application | Telecommunication |
| Warranty | 1 Year |
| Port | Shenzhen |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Product Name | 3959-2100 |
|---|---|
| Type | RRU |
| Application | Telecommunication |
| Warranty | 1 Year |
| Port | Shenzhen |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Model | RRU5902 |
|---|---|
| Condition | 100% Original Brand |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 10.5~22.5 Kg |
| Storage Condition | Consultable |
| Application | Wireless Networking Sites |
|---|---|
| Model | RRU3233 |
| Condition | 100% Original Brand |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 10.5~20.5 Kg |