| Number Name | ZXSDR CHV3 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Number Name | ZXSDR R8860E GU188 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR R8861 S9000 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR R8861 S1800 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Type | RRU |
|---|---|
| Application | Wireless Base Station |
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Output Power | >500W |
|---|---|
| Output Type | Single |
| Output Voltage | 53.5 |
| Output Frequency | 45-65 |
| Output Current | 62.5 |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 18kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |