| Number Name | ZXSDR R8852E |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR R8860E GU908 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR R8862 S9000 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR R8862 S9000 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Type | POWER |
|---|---|
| Product Name | DCDU16D |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | DC -48V |
| Brand | Huawei Original |
| Number Name | ZXSDR CHD1-1B |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR CCV2 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR CHV3 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Port | Hongkong Or Shenzhen |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |