| Model | SSN1SLD6402 |
|---|---|
| OSN 3500 Dimension | 722x497x295mm |
| OSN 3500 Weight | 23KG |
| OSN 3500 Power Mode | DC Power |
| OSN 3500 Operation Environment | 0-45 Degree |
| Name | Huawei SDH Equipment |
|---|---|
| Item Code | SSN2BPA |
| OSN3500 II Dimension | 498 X 287 X 700mm |
| Type | OSN 3500 II |
| Feature 1 | Flexible Device Configuration |
| Type | CTN |
|---|---|
| Voice Protocol | SIP,H.248 For Option |
| Ports | FE/GE/10GE/40GE/E1/T1 |
| Switching Capacity | 640G,1.28T |
| Power Consumption | <2250 Watts |
| Lan Ports | 8 |
|---|---|
| Switching Capacity | 640G,1.28T |
| Encryption Type | WPA2-PSK |
| Power Consumption | <2250 Watts |
| Type | CTN |
| Weight | 20kg |
|---|---|
| Latency | Low Latency Suitable For Real-time Applications |
| Rack | 2600x600x600mm |
| Ethernet | GE/FE |
| Switching Capacity | 640G,1.28T |
| Optical Interface | STM-16/4/1 |
|---|---|
| Type | CTN |
| Rack | 2600x600x600mm |
| Warranty | 1 Year |
| Products Status | Stock |
| Voice Protocol | SIP,H.248 For Option |
|---|---|
| Switching Capacity | 640G,1.28T |
| Ports | FE/GE/10GE/40GE/E1/T1 |
| Power Consumption | <2250 Watts |
| Ethernet | GE/FE |
| Optical Interface | STM-16/4/1 |
|---|---|
| Rack | 2600x600x600mm |
| Ethernet | GE/FE |
| Encryption Type | WPA2-PSK |
| Wan Ports | 2 |
| Ethernet | GE/FE |
|---|---|
| Encryption Type | WPA2-PSK |
| Type | CTN |
| Switching Capacity | 640G,1.28T |
| Ports | FE/GE/10GE/40GE/E1/T1 |
| Products Status | Stock |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Power Consumption | <2250 Watts |
| Encryption Type | WPA2-PSK |
| Ethernet | GE/FE |