| Type | V |
|---|---|
| Application | Wireless Base Station |
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Application | Wireless Network, Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Product Name | Huawei RRU |
|---|---|
| Data Rate | 1.25G |
| Wavelength | 1310nm |
| Distance | 10km |
| Connector | Simplex SC |
| Type | RRU3804C |
|---|---|
| Application | Wireless Base Station |
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz Etc. |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |
| Product Name | ZTE RRU |
|---|---|
| Connector | Simplex SC |
| Fiber Type | SMF |
| Application | Telecommunication |
| Type | Wireless |
| Model | TN17LTXT65 |
|---|---|
| Dimensions | 397 X 442 X 295mm (without Cabinet) |
| DC Power Service Boards | 16 Slots |
| AC Power Service Boards | 15 Slots |
| Packaging Details | Export carton package |
| Model | TNS1CTU |
|---|---|
| OSN 9800 U16 Dimensions | 847x442x295mm |
| OSN9800 U16 Installation Rack | ETSI/19 Inch Rack |
| Heat Dissipation | Fan |
| Power Supply | -48VDC/-60VDC |
| Model | TNS2CTU TNU4CTU |
|---|---|
| OSN 9800 U16 Dimensions | 847x442x295mm |
| OSN9800 U16 Installation Rack | ETSI/19 Inch Rack |
| Heat Dissipation | Fan |
| Power Supply | -48VDC/-60VDC |
| Model | TNU3N401T51 |
|---|---|
| OSN 9800 U64 Dimensions | 2200x600x600mm(with Cabinet) |
| OSN 9800 U32 Dimensions | 1900x498x295mm |
| OSN 9800 U16 Dimensions | 847x442x295mm |
| OSN9800 U64 Installation Rack | ETSI 600mm Rack |