| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Frequency Band | 700MHz |
| Work Mode | LTE |
| Weight | 15kg |
| Port | Hongkong |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency | 800M |
| Work Mode | CDMA |
| Weight | 25kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency | 800M |
| Work Mode | CDMA |
| Weight | 25kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Frequency | 900/1800/2100Mhz |
| Power Supply | -48v DC |
| Work Mode | GSM LTE FDD GL LM GLM |
| Weight | 15kg |