| Application | Wireless Network, Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Type | RRU5901 |
|---|---|
| Application | Wireless Base Station |
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Other, Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 1800/1900/2100MHz/AWS |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |