| Number Name | ZXSDR SA |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR CCE1 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Number Name | ZXSDR CHV3 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Type | RRU3804C |
|---|---|
| Application | Wireless Base Station |
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Type | Fiber Identifier |
|---|---|
| Number Name | ZXSDR CC17 |
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Number Name | ZXSDR UBPM2 |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Type | Fiber Identifier |
|---|---|
| Number Name | ZXSDR SA |
| Products Status | Stock |
| Port | Shenzhen |
| Packaging Details | Export carton package |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz Etc. |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |