| Product Name | Huawei RRU |
|---|---|
| Data Rate | 1.25G |
| Wavelength | 1310nm |
| Distance | 10km |
| Connector | Simplex SC |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Model | Dual Band Double Unit |
| Part Number | 27030428 |
| Frequency | AWS&PCS |
| Port | Hongkong Or Shenzhen |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Model | Dual Band Double Unit |
| Part Number | 27030430 |
| Frequency | 2100&1800 |
| Port | Hongkong Or Shenzhen |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Model | Dual Band Double Unit |
| Part Number | 27030427 |
| Frequency | AWS&PCS |
| Port | Hongkong Or Shenzhen |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Model | WD7MQTQB3001 |
| Part Number | 02312GCQ |
| Frequency | 3600~3800Mhz |
| Weight | 38kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Model | WD7MLTRB2001 |
| Part Number | 02312DWV |
| Frequency | 1800Mhz |
| Weight | 38kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Model | WD7MQTQB3000 |
| Part Number | 02312DWE |
| Frequency | 3400~3600Mhz |
| Weight | 38kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Model | WD7MLTRB2000 |
| Part Number | 02311WJM |
| Frequency | 1800Mhz |
| Weight | 38kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Model | WD7MQTRC2CE0 |
| Part Number | 02312CLX |
| Frequency | 3600~3800Mhz |
| Weight | 38kg |
| Type | AAU |
|---|---|
| Application | Wireless Base Station |
| Model | WD7MQTRC2AT0 |
| Part Number | 02312CLW |
| Frequency | 3400~3600Mhz |