| Model | TNF1LSX |
|---|---|
| DC Power | -48V / -60V |
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| OSN 1800 II Size | 88*435*220mm |
| Model | TNF1LDX/ TNF2LDX |
|---|---|
| DC Power | -48V / -60V |
| AC Power | 110V - 220V |
| OSN 1800 I Size | 44*435*220mm |
| OSN 1800 II Size | 88*435*220mm |
| Model | TNU1CTU01 |
|---|---|
| OSN 9800 U64 Dimensions | 2200x600x600mm(with Cabinet) |
| OSN 9800 U32 Dimensions | 1900x498x295mm |
| OSN 9800 U16 Dimensions | 847x442x295mm |
| OSN9800 U64 Installation Rack | ETSI 600mm Rack |
| Board Code | TN13M40V01 |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Model | TN51EFI |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Model | TN1K6AFB |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Model | TN11C1CFPT62 |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| Model | TN11C1CFPT5U |
|---|---|
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 200 Piece/Pieces per Week |
| RTN905 Diamension | 442mm X220mm X44mm |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |
| RTN905 Diamension | 442mm X220mm X44mm |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |