| Switching Capacity ME60-X3 | 1.08 Tbit/s |
|---|---|
| Switching Capacity ME60-X8 | 7.08 Tbit/s |
| Switching Capacity ME60-X16 | 12.58 Tbit/s |
| Switching Capacity ME60-X16A | 50.32 Tbit/s |
| Switching Capacity ME60-X8A | 25.16 Tbit/s |
| Products Status | Stock |
|---|---|
| Dimensions (H X W X D) | 37.2 Mm X 178.7 Mm X 193.3 Mm |
| Typical Power Consumption | 52.0 W |
| Typical Heat Dissipation | 168.7 BTU/hour |
| Weight | 0.8 Kg (1.76 Lb) |
| Product Series | CX600 |
|---|---|
| Product Status | Stock |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Product Series | CX600 |
|---|---|
| Product Status | Stock |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| With Modem Function | Yes |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Encryption Type | WPA2-PSK |
| Products Status | New, Stock |
| Type | Wired |
| Products Status | Stock |
|---|---|
| Dimensions (AC) | 220 Mm X 442 Mm X 650 Mm |
| Dimensions (DC) | 175 Mm X 442 Mm X 650 Mm |
| Weight(DC) | 42 Kg (92.61 Lb) |
| Weight(AC) | 52 Kg (114.66 Lb) |
| With Modem Function | Yes |
|---|---|
| Standards And Protocols | Wi-Fi 802.11g |
| Encryption Type | WPA2-PSK |
| Products Status | New, Stock |
| Type | Wired |
| Product Name | 2180 Balanced Model |
|---|---|
| Application | Enterprise Network |
| Port | HongKong |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Product Name | 2280 Server |
|---|---|
| Application | Enterprise Network |
| Port | HongKong |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |
| Product Name | 2280E Edge Model |
|---|---|
| Application | Enterprise Network |
| Port | HongKong |
| Packaging Details | Export carton package |
| Delivery Time | 7-15 days |