| Model | SLA1CSHC |
|---|---|
| IDU 910 Chassis | 1U |
| Microwave Directions | 1 Or 2 |
| RF Configuration Mode 1 | 1+0 Non-protection |
| RF Configuration Mode 2 | 2+0 Non-protection |
| Model | TNC1PIU |
|---|---|
| IDU 910 Chassis | 1U |
| Microwave Directions | 1 Or 2 |
| RF Configuration Mode 1 | 1+0 Non-protection |
| RF Configuration Mode 2 | 2+0 Non-protection |
| Model | SLA1CSHEA SLA1CSHEB |
|---|---|
| IDU 910 Chassis | 1U |
| Microwave Directions | 1 Or 2 |
| RF Configuration Mode 1 | 1+0 Non-protection |
| RF Configuration Mode 2 | 2+0 Non-protection |
| Model | SLAD0CSHBA01 |
|---|---|
| IDU 910 Chassis | 1U |
| Microwave Directions | 1 Or 2 |
| RF Configuration Mode 1 | 1+0 Non-protection |
| RF Configuration Mode 2 | 2+0 Non-protection |
| RTN905 Diamension | 442mm X220mm X44mm |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |
| RTN905 Diamension | 442mm X220mm X44mm |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |
| RTN905 Diamension | 442mm X220mm X44mm |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |
| RTN905 Diamension | 442mm X220mm X44mm |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |
| RTN905 Diamension | 442mm X220mm X44mm |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |
| RTN905 Diamension | 442mm X220mm X44mm |
|---|---|
| Maximum Throughput | > 600Mbps |
| Working Temperature | IDU -5℃~+60℃ ; ODU -35℃~+55℃ |
| Relative Humidity | IDU 5%~95% ,ODU 5%~100% |
| DC Power | -38.4V ~ -57.6V |