| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 21kg |
| Application | Wireless Base Station |
|---|---|
| Function | 2G/3G/4G |
| Frequency Band | 800/850/900/1800/1900/2100MHz |
| Work Mode | GSM UMTS LTE |
| Weight | 20kg |
| Product Name | 3959-2100 |
|---|---|
| Type | RRU |
| Application | Telecommunication |
| Warranty | 1 Year |
| Port | Shenzhen |